Hodinky Tommy Hilfiger

Luxus a kvalita – nejvýstižnější definice hodinek Tommy Hilfiger. Tato značka nabízí širokou škálu hodinek, určených pro všechny věkoví skupiny, bez ohledu na pohlaví. Čerstvý americký styl v kombinaci s originálními rysy těchto hodinek potěší všechny milovníky moderních stylových doplňků.
Modelům pro muže dominují sportovní a univerzální hodinky s nadčasovými tvary. Pohon hodinek zajišťuje Quartz baterie.
U dámských hodinek samozřejmě naleznete oblíbené modely s bohatým či jemným zdobením,  všechny hodinky Tommy Hilfiger jsou však vždy svěžím a vhodným doplňkem, který nemůže chybět ve sbírce nikoho z nás. 
Hodinky Tommy Hilfiger jsou vhodné pro každou příležitosti, vždy výborně podtrhnou vaši osobitost a styl.

O značce Tommy Hilfiger


Název značky vznikl podle jména zakladatele – amerického designéra Thomase Jacobse Hilfigera. Ten založil společnost Tommy Hilfiger Corporation v roce 1985. Na počátku se společnost specializovala především na pánskou módu. Po čase se značka výrazně rozšířila a rychle začala produkovat i kolekce pro ženy a děti. Známý designér se také zaměřil na produkci jeanů.
Značka Tommy Hilfiger se stala synonymem luxusu a modernosti. V roce 2006 společnost Tommy Hilfiger Corporation odkoupil Philip-Van Heusen, který mimo jiné vlastní společnost Calvin Klein. I po změně vlastníka však pověst značky Tommy Hilfiger zůstala na velmi vysoké úrovni a je jednou z nejprodávanějších značek po celém světě.

Uživatelská sekce

Přihlásit / Registrovat

Oblíbené produkty

Můj košík 0