Hodinky Festina

Festina je značka s více než stoletou tradicí. Nabízí řemeslně vyráběné hodinky s pokročilou technologií. Velkou výhodou hodinek této značky je rozmanitost vzorů a barev. I to je jeden
z důležitých aspektů, proč si tuto značku oblíbilo mnoho lidí po celém světě. Vybírat můžete
modely sportovní, klasické, módní, ale i luxusní.
Značka Festina je určena jak pro milovníky extravagantních modelů, tak pro příznivce nadčasové klasiky.
Osvědčené a kvalitní hodinky této značky budou splňovat nejen praktický ukazatel času, ale budou také suplovat oblíbený doplněk vhodný pro každou příležitost.
Festina hodinky jsou určeny jak pro elegantní, tak i pro sportovní ženy, a to díky široké škále funkcí, kterými jednotlivé modely disponují. Stejné je to i v případě Festina hodinek pro muže.
Další kladnou vlastností hodinek je smysl pro detail, a proto je každý model originální a nadčasový.

ZNAČKA FESTINA


Samotná výroba hodinek vznikala ve švýcarském městečku La Chaux-de-Fonds. Od začátku zakladatelé této značky ctili latinské rčení „Festina lente“, tedy „spěchej pomalu“. Zlomovým se stal rok 1902, kdy se zrodila myšlenka motto zkrátit – tak vznikl název značky Festina, první firmy produkující náramkové hodinky.
Roku 1935 společnost odkoupil Willy Burkhard von Wilhelm, který se snažil vybudovat něco většího, než jen malou rodinnou firmičku, kterou doposud Festina byla. Velmi rychle se dostal ke stanovenému cíli a značka se mohla těšit z celosvětového uznání. V roce 1975 se společnosti ujal milovník a znalec hodinek Georgio Ullmann. Pod taktovkou společnosti Festina Group vystupují také značky Lotus, Candino, Jaguar a Calypso, které se k firmě připojily mezi lety 1984 – 2002.
Mimo jiné je značka Festina hrdým sponzorem mezinárodní cyklistiky. V této souvislosti byl klíčový rok 1990 – založili svůj vlastní cyklistický tým, který o čtyři roky později vyhrál samotnou Tour de France.

Uživatelská sekce

Přihlásit / Registrovat

Oblíbené produkty

Můj košík 0