Dámské sportovní hodinky

Pokud hledáte sportovní dámské hodinky, jste na správném místě. Na našem e- shopu najdete téměř čtyři desítky sportovních dámských hodinek od slavných hodinářských značek jako je Timex, Casio, Jaques Lemans a mnoho dalších.

Sportovní hodinky dávno nejsou jen doménou mužů. Obliba sportovních dámských hodinek strmě stoupá.Svědčí o tom miliony prodaných kusů ročně. Není divu, sportovní hodinky jsou velmi odolné, praktické a lehké. Díky nadčasovému designu jsou vhodné na jakoukoliv příležitost. Hodí se jak na běžné nošení do práce, na výlety s dětmi i na sport. Navíc díky vysoké odolnosti si můžete být jistá, že se jim jen tak nic nestane. Vodotěsnost je u sportovních hodinek samozřejmostí. Nemusíte je tedy sundávat pokaždé, když umýváte nádobí či koupete děti. Sportovní dámské hodinky disponují mnoha praktickými funkcemi, které oceníte nejen při sportu. Mezi ty základní patří datumovka, stopky a budík. U některých hodinek se můžete setkat i s teploměrem, kompasem či barometrem. V naší nabídce najdete klasické analogové sportovní hodinky, binární neboli digitální hodinky, ale i populární kombinované sportovní hodinky. Další výhodou je lehký a odolný materiál. Nejčastěji se používají silikonové či plastové řemínky, které nejenže téměř nic neváží, ale jsou vhodné i pro alergiky. Ciferníky disponují tvrzeným sklíčkem, které je odolné vůči poškrábání.

Sportovní dámské hodinky se od těch pánských liší především velikostí ciferníků a barevným provedením. Ženy přece jen dbají na vizuální stránku hodinek víc než muži, a tak hodinářské firmy přichází s opravdu originálními a nápaditými kousky. I sportovní dámské hodinky mohou být ženské a sexy. Dokazují to značky Guess, Tommy Hilfinger či Lacoste, jejichž sportovní hodinky bývají zdobené kamínky a jsou k dostání v různých barevných provedeních. Takové hodinky jsou nejen praktickým pomocníkem, ale i skvělým módním doplňkem.

Uživatelská sekce

Přihlásit / Registrovat

Oblíbené produkty

Můj košík 0